+421 908 161 186 po-pia: 8:00 - 16:00

Máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu?

Stante sa našim obchodným partnerom a nakupujte produkty STALCO za úžasné ceny! Spolupracujeme s rôznymi predajcami a výrobcami po celom Slovensku!


STALCO

10 KATEGÓRIÍ VÝROBKOV

Spoločnosť STALCO sa zaoberá obchodom a výrobou. Obchod zahŕňa predaj náradia a nástrojov, ktoré sú zaradené do 10 skupín výrobkov. Naša firma vyrába upevňovacie prvky, laty a vodováhy, a tiež regálové systémy. 

JEDNA ZNAČKA | TRI LÍNIE | DVE KVALITY

   STALCO_PERFECT-NOWE_FINAL_PANTONE_375C_500x168px.png   

Náš sortiment ponúkame v 3 líniách – STALCOSTALCO PERFECT a STALCO GARDEN. Vďaka vytvoreniu profesionálnej línie STALCO PERFECT sa firma STALCO vyníma najvyššou kvalitou a svoje výrobky systematicky zdokonaľuje. Stalco ponúka výrobky, ktoré perfektne spĺňajú potreby a očakávania profesionálnych, špecializovaných a maloobchodných zákazníkov.


REMESLO MJ | Autorizovaný partner

Sme slovenská rodinná firma aktívna na trhu od roku 1999.

Naša ideológia riadenia obchodu sa zakladá predovšetkým na budovaní dlhodobých a trvalých vzťahov s našimi klientmi, v ktorých lojalita a vzájomná dôvera svedčia o úspešnosti vykonávaných aktivít.

Najdôležitejší sú pre nás ľudia a ich nadšenie, veľký dôraz kladieme na činnosti smerujúce k zlepšeniu kvality produktov a služieb a na zabezpečenie úprimných partnerských vzťahov, ktoré sú už dlhé roky zárukou úspešnej spolupráce a stabilného rozvoja našej firmy.

ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTOVEJ PONUKY

Naša ponuka je namierená najmä na sektor stavebníctva a priemysel v širokom zmysle slova. Nachádza sa v nej tiež rad malých produktov určených iným odvetviam a profesiám, pričom celá ponuka náradia a závesných systémov sa člení do 42 špecifických oddelení, ktoré spolu obsahujú niekoľko tisíc výrobkov.
ROZPÄTIE CIEN A KVALITY PRISPÔSOBENÉ RÔZNORODÝM POŽIADAVKÁM

Na základe viac ako 10 rokov skúseností sme vybudovali štruktúru našich značiek, ktoré klasifikuje kvalitu produktov s ohľadom na ich určenie od produktov základného použitia až po absolútne profesionálne riešenia najvyššej kvality.

Remeslo MJ.jpg